перейти на сторінку всіх фото

Про угорницьку школу в Вікіпедіа - Угорницька школа

Кількість дописів: 98

Учительський колектив, 1963 р.

Учительський колектив, 1963 р.
Верхній ряд (зліва – направо): Савчук Й.М., Сай П.В., Ігнавий В.М., Кваснюк В.О., Ломако П.В., Ключенко Р.Г.
Нижній ряд (зліва – направо): Вишнівська І.Б., Барчук С.М., Бутник Г.П., Майковська Н.В., Федів П.М., Лесів І.П., Сай О.В.

Школа. 1937.

Школа. 1937.
Хочу поділитися історією нашого села. Як видно з старого сімейного альбому, ще в далеких 30-х роках минулого століття наші попередники вміли і працювати, і відпочивати. Тепер жалію, що не про всі фотографії в альбомі знаю. На багатьох світлинах є моя прабабця - Гладишевська ( з дому Мельник) Ганнуся. Про вистави в селі в ті часи розповідала мені і мама- Софія Костянтинівна. На світлині серед дітей є і наша сусідка Рузя Рибак ( з дому Дубей). Її старший син- відомий футболіст Степан Рибак. Ще одне фото - про "щасливе " колгоспне життя. На згадку моя бабуся Рузя Богаченко ( з дому Гладишевська) залишила книжку колгоспника. Дивишся на записи про трудодні і сумно за цих людей, які сміються на знимці. Але все це наша історія.
зі слів Володимира Соботника Зворотня сторона фото

8 клас угорницької школи. 1975 рік.

8 клас угорницької школи. 1975 рік.
Верхній ряд (зліва на право): Іванців Оля, Олійник Галина, Ковальська Катерина, Дубей Любов (або Василина), Боєчко Марія, Пасічняк Марія, Кінащук Іванна
Нижній ряд (зліва на право): Грицканюк Галина, Козачок Галина, Буртик Дарія, Семчук Марія, Новаківська Наталія , Цібій Катерина, Кінащук Марія.

Першокласники Угорницької восьмирічної школи. Травень 1974 року.

Першокласники Угорницької восьмирічної школи. Травень 1974 року.

На фото зображені учні першого класу які були випускниками Угорницької школи в 1981 році.

Верхній ряд (зліва на право): Крицький Віталій, Семчук Микола, Осадца Олексій, (?) Валерій, Данилюк Василь, Вітенко Микола, Крицький Йосип;

Середній ряд (зліва на право): Павлюк Ганна, Павлюк Ольга, Чорноокий Йосип, Данищук Ольга, Пасічняк Люба, Островська Ганна, Дубей Петро, Буртик Оксана, Урляк Світлана;

Сидять (зліва на право): Козачок Оксана, Бабій Надія, Козачок Наталія, Лесів Ірина Петрівна, Іванців Ганна, Хавуляк Оля, Петрик Марія;

 

Випуск 8-го класу Угорницької школи. 1971.

Випуск 8-го класу Угорницької школи. 1971.
Зліва на право: Сапа Марта, Дубей Михайліна, Петровська Надія, Хавуляк Марія, Дубей Стефанія, вчитель Вишнівська Ірина Броніславівна, Рибак Галина, Хоміцька Розалія, Сайчун Наталія, Гураль Наталія, Пилипяк Анна.

Угорницькі школярі. 1966.

Угорницькі школярі. 1966.

На фото зображені діти 1959-1960 років народження.

Верхній ряд (зліна на право): Сапа Надія, Буртик Марія, Дубей Василина, Цібій Катерина, Іванців Ольга, Козачок Галина, Герега Михайло, Барчук Степанія Михайлівна, Недбайло Володимир, Хомінець Надія, Олійник Галина, Марія Гордійчук , Грицканюк Галина, Пасічняк Марія, Ковальська Катерина, Кінащук Іванна.

Нижній ряд (зліна на право): Надворняк Роман, Ковалів Михайло, Мельник Микола, Козачок Володя (з іншого класу), Козачок Василь (брат попереднього), Роман Хоміцький, Козачок Михайло, Тарасюк Олег, Хмелевський Володимир, Недбайло Володимир, Ковальський Андрій.

Дякую Леся Верещинська та Роман Хоміцький.

Угорницька школа. 8 клас 1979 рік.

Угорницька школа. 8 клас 1979 рік.
Верхній ряд - Паньків Михайло, Жигун Ігор, Демус Богдан, Володимир Кінащук, Надворняк Іван, Володимир Яніцкий, Ясінський Дмитро, Ковальський Петро, Бродовський Олесь. Нижній ряд - Цібій Володимир, Григорчин Іван, Козачок Володимир, Кваснюк Володимир, Бризіцький Ігор, Петрик Петро, Вася Романюк.

Вулиця Шевченка

Вулиця Шевченка
Вчитель - Балаш Ольга Степанівна

Угорницька школа

Угорницька школа
Угорницька школа

Шкільне свідоцтво. Угорники.

Шкільне свідоцтво. Угорники.
Шкільне свідоцтво батька Віталія Крицького, на той час учня 2-го класу Угорницької шестирічної школи, видане у 1942 р. німецькою окупаційною владою.

Перший клас Угорницької школи. 1948 рік.

Перший клас Угорницької школи. 1948 рік.
НАВЧАННЯ У ШКОЛІ У 1948/1949 навчальному році в Угорницькій школі було 9 вчителів (5 – 1-4 класи, 4 – 5-7 класи). Учителями Угорницької школи були Ключенко Роман Григорович, Вербінець Іван Антонович, Яцьків Степан Миколайович, Конахевич Н.І., Костенко Д.С., Хринюк М.Й., Ківа Л., Ленець Надія С., Олійник Романа Степанівна, Панас. У 1948 р. вийшла постанова «Про здійснення закону про загальне обов’язкове навчання». Ось виписка із постанови №40 від 6 березня 1948 р.: «При звітах голів і директорів шкіл встановлено, що голови сільрад: Угорницької – Чабанюк, Старо-Кривотульської – Заліський, Ново-Кривотулівської – Палій разом з директорами не зуміли організувати своєї організаційної роботи по 100% охопленню дітей школою». В Угорницькій 7-річній школі відвідування дітьми школи становило 71%. У зв’язку з таким станом справ голова Угорницької сільради Чабанюк та директор школи Майковський одержали попередження від Виконавчого комітету. У жовтні 1950 р. в с.Угорники було 229 учнів, з яких 4 до школи не ходили (це були діти Паньківа Михайла, Данищука Юрка, Пероги Гната та Ідзя Теодора). Щодо неписьменності серед дорослого населення, то зовсімнеписьменними були 232 особи. Як доповідав директор школи Хренюк Мусій Йосипович на 15 сесії Угорницької сільської ради, «…питання стоїть серйозне, … і нам треба за три місяці до 33 роковин Великого жовтня ліквідувати неписьменність в с. Угорники». Дітям-сиротам та напівсиротам, які ходять до школи, надавали щомісячну допомогу. На 1951 р. таких дітей в селі було немало. КРУГЛІ СИРОТИ:
 • Ревінер Іван Данилович – на утриманні 75-літньої Кінащук Павліни Іванівни;
 • Боярський Володимир Іванович – 1944 р.н., його батьки померли за один тиждень у 1948 р., опікунка – Шаваринська Катерина Іванівна;
 • Крук Петро Магорович – 1938 р.н., батька не мав, мати померла в 1944 р., опікунка – Семчук Настуня Адамівна;
 • Крицький Іван Михайлович – 1937 р.н., на утриманні баби Крицької Гонорки Антонівни, яка на 1950 р. мала 90 років;
 • Надворняк Настя Павлівна – 1941 р.н., мала пошкоджені ноги, перебувала на утриманні Гук Парані Наумівни.
ДІТИ НАПІВСИРОТИ:
 • Шмігель Михайло Петрович – 1944 р.н., перебував на утриманні матері Шмігель Марії Думінівни;
 • Шершенюк Павло Павлович – 1948 р.н. та Шершенюк Олена Павлівна – 1943 р.н., батька не мали, мати «умовно хвора, не в змозі посилати дітей щоденно до школи і перебуває на утриманню матері Шершенюк Павліни Василівни».
 • Кіндрацький Петро Юркович – 1938 р.н., батько загинув 1944 р. на війні, перебував на утриманні матері Кіндрацької Юстини Михайлівни.
 • Цібій Анна Мільківна – 1943 р.н., перебувала на утриманні матері Цібій Марії Лук’янівни.
 • Кособуцька Марія Ільківна – 1937 р.н., батько загинув 1944 р. на фронті, перебувала на утриманні Кособуцької Анни Іванівни.
 • Цібій Михайло Петрович – 1939 р.н., батько загинув на фронті 1944 р., на утриманні Цібій Розалії Томківни.
 • Дяк Анна Михайлівна – 1940 р.н., батько загинув на фронті 1944 р., опікунка – Дяк Явдоха Михайлівна.
 • Крук Анна Степанівна – 1943 р.н., батька не мала, мати – Крук Марія Адамівна – мала ще 2 дітей.
 • Петрик Йосиф Філіпович – 1940 р.н., батько помер 1945 р., мати – Петрик Марія Василівна.
 • Б’єнь Катерина Йосипівна – 1942 р.н., на утриманні матері Б’єнь Марії Процівни, батько помер в 1942 р. та ін.
 • Допомога держави була незначною: раз на рік могли привезти черевики або щось із верхнього одягу.

Учні угорницької школи. 1969.

Учні угорницької школи. 1969.

Учні угорницької школи. 1969 рік.

Верхній ряд (зліва направо): Семчук Петро, Кваснюк Ігор, Хавуляк Микола, Мельниченко ?, Брезіцький Павло, ???, Майковська Надія Василівна, Богаченко Роман, Тарасюк Мирослав, Герега ?, Мурга Микола, Надворняк Роман, Маруняк Ігор Середній ряд: Надворняк Анастасія, Сарахман Галя, Маруняк Марія, Боєчко Галя, Думка Ольга, Думка Галя, Савчин Марія, Жигун Наталка, Козачок Надія, Крицька Галина, Дмитрук Марія, Мельник Марта (Катерина) Присіли: Волічковський Петро, Дубей Володимир, Рибак Оля, Федів (Зеленецька) Ірина, Семчук Марія, Телюк Володимир, Козачок Дмитро

Перший клас. 1958.

Перший клас. 1958.
Перший клас. 1958.

Перше причастя. 1993.

Перше причастя. 1993.
Діти 1986-1987 р.н.  

1 вересня 1987

1 вересня 1987
Вручення медалей «Ветеран праці»: Федів П.М., Жибак Й.І., Барчук С.М., Вишнівська І.Б., Сай О.В.

Дорога до школи. 1981 рік.

Дорога до школи. 1981 рік.

Учні 4 класу Угорницької школи. 1953 рік.

Учні 4 класу Угорницької школи. 1953 рік.
У 1953 році директором Угорницької семирічної школи став Євчук Антон Корнилович. Основне завдання, яке перед ним було поставлено, – це ліквідація неграмотності. В селі було ще 47 малописьменних чоловік. Двічі на тиждень їх навчали культармійці (за кожною ділянкою був закріплений культармієць).
Культармійці (культшефство) — учасники масового культурно-освітнього руху в СРСР, які були забезпечені навчальними посібниками та закріплені за неписьменними і малописьменними. Органи народної освіти, Ради депутатів трудівників, партійні організації здійснювали контроль за перебігом навчання. Як правило заняття проводилися в загальноосвітніх навчальних закладах без відриву від виробництва. Учні отримували підготовку в об’ємі початкової та 7-річної шкіл. Особливо активним рух культармійців був у крупних селищах, колгоспах, радгоспах і МТС (машинно-тракторна станція). Крім того, культармійці виконували інші різноманітні обов’язки: створювали бібліотеки, залучали до читання тих, що вже вміли читати тощо.

Учні угорницької школи. 1975.

Учні угорницької школи. 1975.
Перший ряд: Кваснюк Володя, Петрик Петро, Цібій Володя, Паньків Міша, Козачок Володя, Жигун Ігор, Бризіцький Ігор.
Середній ряд: Кінащук Володя, Ясінський Діма, Яніцький Володя, Ковальський Петро, Надворняк Іван.
Сидять: Оксана Поплавська, Надя Буртик, Христя Волічковська, Галя Краварчук, Надя Козачок, Ірина Броніславівна, Наталія Демків, Галя Гураль, Галя Хавуляк, Бабій Галина

УГОРНИЦЬКА ШКОЛА. 1971 РІК.

УГОРНИЦЬКА ШКОЛА. 1971 РІК.
Верхній ряд: Данилишин Ярослав, Гордий Володимир, Барабаш Роман, Новаківський Михайло, Урляк Петро, Квітень Василь, Олійник Ярослав, Гордійчук Василь, Козачок Роман, Снітко Ярослав, Семчук Микола, Ільків Роман.
Середній ряд: Сапа Марта, Хавуляк Марія, Дубей Стефанія, Рибак Галина, Хоміцька Розалія, Сайчун Наталія, Гураль Наталія, Пилипяк Анна, Петровська Надія, Дубей Михайліна Михайлівна.
Сидять: Федорчук Василь Павлович, Крицька Зіновія (вчитель математики), Вишнівська Ірина (класний керівник), Крицький Любомир Ярославович, Жибак Йосипа (вчитель української мови), Солтисік Євгенія (вчитель фізики), Федів Павліна (вчитель молодших класів), Ключенко Роман (вчитель креслення, керівник художньої самодіяльності).

Учні угорницької школи

Учні угорницької школи
Ugornyky School 1959
1. Чорноокий Михайло, 2. Цібій Іван, 3. Філяк Роман, 4. Кафарський Володимир, 5. Олійник ?, 6., 7. Яніцький Омелян, 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14. Сас Дарія, 15., 16. Маруняк Михайло, 17. Костишин Іван, 18. Козачок Василь, 19., 20., 21., 22. Дубейчук Павло, 23. Дарія Кінащук-Петровська, 24., 25. Савчук (Клочанюк) Марійка, 26. Кіндрацький Степан, 27., 28. Мельник Йосип, 29. Федів Павліна Михайлівна, 30. Гарбар Микола, 31., 32. Борис Іван, 33.

Учні 4-А класу угорницької школи. 1994.

Учні 4-А класу угорницької школи. 1994.
Верхній ряд:Гордий Любомир, Лесюк Віталій, Михайлишин Іван, Сенюк Іван, Селіщев Петро, Рибак Володимир, Сенькович Володимир, Гордійчук Володимир, Дубей Михайло, Яковіщук Євген.
Нижній ряд: Маруняк Руслана, Гураль Оксана, Гордійчук Надія, Козачок Оксана, Бакай Ганна Іллівна, Крицька Оксана, Савчук Лідія, Сенюк Оля, Соботник Мирослава, Николаїв Надія.

Підписи учнів угорницької двокласної школи

Підписи учнів угорницької двокласної школи
1.Павліна Біень 2.Павліна Врубель 3.Йозефа Федьов 4.Катаржина Лесьов 5.Анастасія Кінащук 6.Йозеф Ідзі 7.Піотр Біень 8.Ян Островскі 9.Казіміер Біень 10.Йозеф Біень 11.Павел Цібій 12.Станіслав Піотровскі 13.Павел Яніцкі 14.Марія Злепко 15.Кася Новаковска 16.Йозефа Козачек 17.Катаржина Петрик 18.Йозеф Врубель 19.Ян Крамарчук 20.Піотр Дубей 21.Ян Ідзі 22.Міхал Ідзі 23.Василь Приймак 24.Йозеф Маланчук2 5.Розалія Кондрацка 26.Юлія Маланчук 27.Марія Біень 28.Леонтина Купчак 29.Леон Ідзі 30.Казіміер Вішніевскі 31.Павел Біень 32.Іван Лесюк 33.Міхал Піотровскі 34.Міхал Юркевіч 35.Йозеф Думанскі 36.Агніешка Біень  
 
У 1926 році з нагоди 150-ї річниці оголошення Декларації незалежності США, поляки подарували американському народу надзвичайний подарунок. Він складався з 111 томів, що містили підписи (прізвище, імя) 5,5 мільйонів польських громадян (також деякі школи презентували фото). Серед них є також автографи президента Ігнація Мощицького та Юзефа Пілсудського. Оцифровка цієї колекції дає можливість знайти підписи багатьох наших прабабусь і прадідусів.
Унікальна колекція зберігається в Бібліотеці Конгресу США. Вона складається з 111 томів, на 30 тис. сторінках містяться 5,5 мільйона польських підписів. Це означає, що польській адміністрації вдалося зібрати підписи у 20% населення. Цей тип подарунків, безумовно, є глобальною сенсацією.
Автографи включають не лише підписи президента Ігнація Мощицького та Юзефа Пілсудського, але також міністрів, депутатів, службовців міністерств, членів громадських та соціальних установ, а також простих поляків. Важливим елементом колекції є малюнки школярів та вірші, що виражають захоплення з нагоди 150-ї річниці незалежності США.
Побажання прикрасили малюнки видатних польських художників, зокрема Софії Стрийєнської. Подарунок був вручений президенту США – Кельвіну Куліджу. Він передав пізніше всі томи в бібліотеку.
Завдяки зусиллям Бібліотеки Конгресу, польського посольства в США та Польської бібліотеки у Вашингтоні колекція була оцифрована та опублікована в Інтернеті.

Випуск угорницької семирічної школи

Випуск угорницької семирічної школи (1958 рік або 1959 рік)

Угорницька школа Верхній ряд: Лесів А., Балаш М., Василишин М., Шмігель М., Шаваринська М., Мачошак Р., Ясніковська М. Нижній ряд: Кіндрацька М., Богак Р., Кубіцька Л., Гарбар М., Сай О., Петрик О., Боєчко М., Петровський Я., Дубей Р.

3 клас угорницької школи

3 клас угорницької школи
Вчитель зліва - Ольга Степанівна Балаш; хлопці: Федів Любомир, Павлюк Ігор, Цібій Михайло, Хоміцький Любомир, Гордий Руслан, Марцінків Роман, Маруняк Олександр, Олійник Роман, Ростислав Хоміцький; дівчата: Гуцуляк Любов, Гулій Світлана, Злепко Ірина, Крук Оксана, Мельник Наталя, Кінащук Оксана; вчитель справа - Ірина Петрівна

Шкільне свідоцтво Розалії Гладишевської

Шкільне свідоцтво Розалії Гладишевської
Шкільне свідоцтво моєї бабусі Рузі. Майже все як і зараз. Навіть підпис її батька внизу.
зі слів Володимира Соботника

Будні угорницької школи

Будні угорницької школи

Учні угорницької школи

Учні угорницької школи
Учні 1964-1965 р.н.
1 ряд зліва направо- Сапа Валентина, Чик Леся, Ясінська Надія, Полянцева Антоніна, Сай Олександра Василівна, Дубей Анна, Галайко Галина, Молодило Людмила.
2 ряд - Б'єнь Стефанія, Крицький Петро, Хоміцький Ігор, Левицький Ігор, Богаченко Дмитро, Фефілова Тетяна.
3 ряд - Ковальський Василь, Якубишин Володимир, Нестерук Богдан, Кінащук Микола, Осадца Анатолій, Габлінський Ігор, Герега Василь.

УЧНІ УГОРНИЦЬКОЇ ШКОЛИ

УЧНІ УГОРНИЦЬКОЇ ШКОЛИ
Верхній ряд: Сенькович Володимир, Дубей Михайло, Селіщев Петро, Гордий Любомир, Сенюк Іван, Гордійчук Володимир, Лесюк Віталій, Яковіщук Євген, вчитель - Бакай Ганна Іллівна.
Нижній ряд: Маруняк Руслана, Николаїв Надія, Гураль Оксана, Крицька Оксана, Савчук Лідія, Козачок Оксана, Сенюк Оля.

УЧИТЕЛЬСЬКИЙ КОЛЕКТИВ, 1956 Р.

УЧИТЕЛЬСЬКИЙ КОЛЕКТИВ, 1956 Р.

Вчителі угорницької школи

1 ряд сидять (зліва – направо): Гарбар Микола – вчитель французької мови, Шпілінський Аркадій Варфоломійович – вчитель математики, Ключенко Роман Григорович – вчитель початкових класів;
2 ряд (зліва – направо): Гарбар Яніна Кастанівна – вчитель російської мови, Петровська Ольга Петрівна – вчитель початкових класів, Никифорчин Ольга Григорівна – вчитель початкових класів, Півторак О.І. – вчитель математики, Диколович Н.І. – вчитель біології, Федів Павліна Михайлівна – вчитель початкових класів, Паращук Г.М. – піонервожата, Вишнівська Ірина Броніславівна – вчитель української мови, заступник директора.
У кінці 60-х рр. директором школи був Аркадій Данилович Шпілінський – «чоловік такий грамотний, мав вищу математичну освіту. Але був політикан, не радянський чоловік. З цим чоловіком тоди можна було говорити. Дуже був розумний і радянську владу не любив» (зі спогадів Маруняк Розалії і Петра). В роки війни Шпілінський А.Д. був артилеристом. Добре знав математику. Був врівноваженою, працьовитою і дисциплінованою людиною. Учням і батькам допомагав порадами. Вміло організовував роботу вчительського колективу. За його керівництва не було зривів уроків. Учні поважали і навіть побоювалися його. Хоча його методи впливу були завжди виваженими. З формальної причини був змушений подати заяву на звільнення.

Вчителі угорницької школи</p

Випускники школи. 22 травня 1979 рік.

Випускники школи. 22 травня 1979 рік.

Угорники школа учні

Учні Угорницької школи 1966 р.н. Фото зроблене 22 травня 1979 р. 3-й - Чорноокий Йосип, Вітенко Микола, Крицький Йосип, Данилюк Василь, Осадца Олексій, Крицький Віталій, Дубей Петро. 2-й - Урляк Світлана, Бабій Надія, Данищук Ольга, Хавуляк Ольга, Пасічняк Люба, Козачок Оксана, Павлюк Ольга, Семчук Микола. 1-й ряд зліва - Буртик Оксана, Іванців Анна, Сай Олександра Василівна, Цібій Ганна Михайлівна, Жибак Осипа І., Козачок Наталія, Островська Анна.
Фото від Ганна Цібій

Випускники Угорницької школи, 1972 рік

Випускники Угорницької школи, 1972 рік
"Пів століття, як наш клас закінчив школу".

Угорницькі школярі, 1968 рік.

Угорницькі школярі, 1968 рік.
Угорницькі школярі, 1968 рік.

Учні угорницької двокласної школи

Учні угорницької двокласної школи
Більше фото категорії "Угорницька школа" - http://numizmat.org.ua/ugornyky/?categories=883&view_by=small

7-Б клас Угорницької школи, 1974 рік.

7-Б клас Угорницької школи, 1974 рік.
Верхній ряд (зліва на право): Клим’юк Любомир, Семчук Олексій, Дмитрук Дмитро, Семчук Дмитро, Дубей Павло, Хавуляк Славко, Петровський Міша.
Середній ряд (зліва на право): Чіляк Надія, Злепко Ігор, Ковальський Петро, Галайко Микола, Данилюк Петро, Островський Іван, Кінащук Павло, Волічковська Марія.
Нижній ряд (зліва на право): Кінащук Галина, Пасічинська Ніна, Кохмістер Богдана, Цібій Світлана, Жибак Осипа Ільківна, Крицька Леся, Думка Леся, Каценяк Анастасія.
Дякую за фото Natálka Kozačok-Malašynska

ВЕРЕСЕНЬ 1996 РОКУ

ВЕРЕСЕНЬ 1996 РОКУ

угорницька школа

Верхній ряд: Дубей Марія, Крупа Світлана, Стрюкова Галина, Михалків Галина, Ганна Дмитрівна Петровська, Христина Петровська, Чабанюк Людмила, Рогович Марія, Ковальська Віталіна.
Нижній ряд: Рогальський Михайло, Залєський Віктор, Лесів Назар, Семчук Микола, Дубей Дмитро, Шнайдер Артем, Рущак Володимир, Кінащук Михайло, Михайлишин Михайло.
Фото від Martsinkiv Dubei Maria
угорницька школа
Рогович Марія, Стрюкова Галина, Дубей Марія
Інші фото категорії "Угорницька школа"

Культурно-розважальне життя учнів Угорницької школи.

Культурно-розважальне життя учнів Угорницької школи.
1. 16 лютого 1999. Вистава за твором Лесі Українки "Лісова пісня". На фото Савчин Аня і Дубей Марія.
2. Манявський водоспад.
3. Розколяда в Угорницькій школі.
На фото: Дубей Марія, Каценяк Марія, Зеленецька Любов, Михалків Галина, Цібій Марія, Зеленецька Людмила, Рогович Марія, Стрюкова Галина
4. На фото:
стоять: Гордий Микола, Федів Дмитро Іванович, Арабчак Петро Дмитрович (пакує рюкзак);
сидять: 1 ряд: Гурак Яків, Кінащук Руслан; 2 ряд: Дубей Марія, Семчук Олександра, Савчин Ганна, Атаманюк Михайло, Чабанюк Людмила, Михалків Галина;
5. На Говерлі. 17 жовтня 1998.
6. Манявський водоспад.
Дякую за фото і інформацію Martsinkiv Dubei Maria
Напишіть якщо є неточності

Учні угорницької школи

Учні угорницької школи
Верхній ряд: Рогальський Михайло, Залєський Віктор, Рущак Володимир, Семчук Микола, Кінащук Михайло, Шнайдер Артем, Дубей Дмитро, Лесів Назар, Михайлишин Михайло.
Нижній ряд: Дубей Марія, Крупа Світлана, Савчин Анна, Чабанюк Людмила, Ганна Дмитрівна Петровська, Михалків Галина, Сливоцька Надія, Стрюкова Галина, Рогович Марія.
Фото від Martsinkiv Dubei Maria

Угорницька школа 1982 рік

Угорницька школа 1982 рік

2-Б клас 1995 рік

2-Б клас 1995 рік
Верхній ряд: Дубей Оксана, Хоміцька Леся, Сенюк Мирослава, Жибак Любов, Хоміцька Ганна Дмитрівна, Кваснюк Ольга, Ковалів Мар'яна, Вацик Леся, Жураківська Мирослава.
Нижній ряд: Чабанюк Віталій, Залеський Микола, Форгач Мирослав, Степанюк Володимир, Дубей Андрій.

1А клас 1999 рік

1А клас 1999 рік
Верхній ряд: Дубей Юрій, Рущак Руслан, Жибак Дмитро, Ковалів Володимир, Ясінський Іван, Хоміцька Ганна Дмитрівна, Зеленецький Микола, ??? Валерій, Козачок Ярослав, Ямінський Володимир.
Сидять: Виклюк Андрій, Данищук Мар'ян, Павлюк Іванна, Ковальська Надія, Боєчко Марія, Телюк Наталія, Мельник Анна, Клим'юк Дмитро, Жураківський Михайло.

Перше вересня. 1990 рік.

Перше вересня. 1990 рік.
Учні угорницької школи. Перше вересня 1990 рік. Коломийський район.

Угорницька школа 1968 рік

Угорницька школа 1968 рік
25 - Кінащук Павло, 26 - Островський Іван, 27 - Козачок Марта, 28 - Волічковська Марія, 29 - Б'єнь Оксана, 30 - Кінащук Галина, 31 - Каценяк Надія, 32 - Гураль Ольга, 33 - Гулій Марія, 34 - Богаченко Любов, 35 - Думка Олександра, 36 - Федів Павліна Михайлівна, 37 - Олійник Ольга, 38 - Савчук Марія Олексіївна, 39 - Цібій Світлана, 40 - Базюк Леся, 41 - Крицька Леся, 42 - Кохмістер Богданна, 43 - Пасічинська Ніна, 44 - Чіляк Надія, 45 - Рогович Степан, 46 - Дмитрук Дмитро, 47 - Гудзьо Степан, 48 - Кваснюк Ганна, 49 - Сарахман Наталія, 50 - Яков'як Марія , 51 - Козачок Людмила, 52 - Кінащук Володимир

Угорницька школа 1966 рік

Угорницька школа 1966 рік
Верхній ряд: Семчук К., Гордий Володимир, ?, Квітень Василь, Гордійчук Василь, Ярослав Олійник, ?, ?, ?, ?, ?, ?
Нижній ряд: Дубей Михайліна, Сапа Марта, ?, Дубей Стефанія, Рибак Г., Гураль , Барчук Стефанія Михайлівна (вчитель), Снітко Ярослав, Пелеп'як Н., Сайчун Н., Хавуляк М., Петровська Надія, Данилишин Ярослав

3а та 3б класи Угорницької школи. 1970 рік.

3а та 3б класи Угорницької школи. 1970 рік.
3а та 3б класи Угорницької школи. 1970 рік.
Верхній ряд: Клим'юк Любомир, Петровський Володимир, ???, Дмитрук Дмитро, Хавуляк Ярослав, Івасютин Петро, Якубишин Віктор, Лесів Роман, ???, Гордий Ігор, Дубей Павло, Петровський Міхайло.
Середній ряд: Злепко Ігор, Семчук Михайло, Данищук Роман, Кінащук Галина, Ковальський Петро, Савчук Любов, Данилюк Петро, Чіляк Надія, Галайко Микола, Островський Іван, Кінащук Павло.
Сидять: Сарахман Наталія, Козачок Марта, Гулій Марійка, Кохмістер Богдана, Яков'як Марійка, Олійник Оля, Крицький Любомир (хлопчик перед вчителькою), Федів Павліна Михайлівна, Базюк Світлана, ?????????, Козачок Люда, Гураль Оля.
Фото від Natálka Kozačok-Malašynska

Новий рік!

Новий рік!
Зліва на право: Ідзі Мар'яна, Рудик Іванна, Ліскевич Іванна, Яковишин Надія, Лесів Оксана, Яковишин Женя, Лесів Марія.
Вчитель: Новосад Ольга Йосипівна

Свято букварика 1990. 1-А і 1-Б класи (учні 1983 р.н.)

Свято букварика 1990. 1-А і 1-Б класи (учні 1983 р.н.)
Верхній ряд: Сангулія Оксана Дмитрівна, ?, ? Гордий Руслан, Хоміцький Любомир, Кінащук Віктор, Хоміцький Ростислав, Марцінків Роман, Лесів Ірина Петрівна, Павлюк Ігор, Михайлишин Іван, ?, Маруняк Орест, ?, Олійник Роман, ?, ?, ?, ?, ?
Середній ряд: ?, ?, Кінашук Оксана, ?, Злепко Іра, Крук Оксана, Худумай Леся, Данилюк Світлана, Гуцуляк Люба, ?, Мельник Наталя, ?, ?, ?, Гулій Світлана, ?
Сидять: Федюк Мар'ян, Ліскевич Іванна, Милитчук Галя, Гордійчук Світлана

Учні угорницької школи

Учні угорницької школи
Верхній ряд: Новосад Ольга Йосипівна, Новосад Анатолій, Микола Гордий, Руслан Кінащук, Роман Ткачук, Руслан Шнайдер, Іван Павлюк, Ярослав Гордий, Михайло Бевзюк, Павло Осадца, Роман Максимович.
Нижній ряд: Мирослава Ботюк, Уляна Рогальська, Телюк Марія, Семчук Леся, Ковальська Наталія, Ідзі Христина, Федоришин Наталія, Мельник Лідія, Лесів Івана, Дубейчук Надія.

Угорницьке об’єднання «Рідна школа»

Угорницьке об’єднання «Рідна школа»
В Угорниках в 1934 р. активно працювало громадське об’єднання «Рідна школа». У червні 1934р. члени «Рідної школи» з Угорник поставили в Торговиці виставу «Украдене щастя», на якій було присутні 150 чоловік української національності. В гуртку «Рідної школи» ім. Л.Українки – було 18 членів. Також даний гурток організовував забави і за «лад і порядок» відповідала Старшина, яку на забаві 13.01.1939 р. очолювали голова Петро Паньків та секретар Михайло Чабанюк. В Угорниках 12 лютого 1939 р. гурток ставив жарт на 1 дію «Чорт не жінка» В. Казанівського в народному домі в Голоскові. На розширення бібліотеки Товариства «Рідна школа» в Угорниках пішов дохід із забави з танцями 16 квітня 1939 р., організованої цим же товариством.

Угорницька школа 1944-1949 рр.

Угорницька школа 1944-1949 рр.

школа села Угорники

School of Ugornyky 1944

Зберігся звіт 7-річної школи в с.Угорники за 1944/45 навчальний рік. Навчання розпочалося 1.9.1944 і завершилося 7.7.1945 (включаючи іспити). Фактично школа працювала 230  робочих днів на рік. Навчання велося українською мовою. «У 1945 р., на початку навчального року, – згадує В.Ідзі, – була релігія, яку викладав священик. До кінця навчального року релігію відмінили. Першим учителем був Вербинець Антон (мав освіту священика, але ніколи ним не був)».*1 Школа у своєму розпорядженні мала 2 будинки загальною площею 900м2. Було 5 класних кімнат площею 350м2 і один військовий кабінет, який займав 20м2. Навчання велося в одну зміну. Протягом 1944/45 навчального року школа налічувала 150 учнів. Школа фізкультурного залу не мала. Діти займалися на обладнаному спортивному майданчику.

Вчителі школи

У школі працювало 3 вчителі, 2 з яких – у 5-7 класах. Адмінтехперсоналу було 4 особи та 1 піонервожатий. Іноземною мовою була на той час німецька, яку вивчали учні 5 і 6 класів. Загальне число книг за інвентарем шкільної бібліотеки на час звіту – 10, з них 5 для позакласного читання учнів*2. На зборах директорів та завучів шкіл 1945 р. директор Угорницької 7-річної школи відмітив, що 7 учнів зовсім не відвідують школу, а інші часто пропускають уроки, бо працюють в господарстві. На січневій конференції 1946 р. було зареєстровано 6 вчителів Угорницької школи: Галіченко Іван Тихонович (директор), Каменева Надія Петрівна (завпед), Борисенко Людмила Яківна, Бондаренко Надія Захарівна, Майковська Надія Василівна, Майковський Костянтин Анатолійович.  

Угорницькі школярі – Михайло і Микола Врубель

У березні 1946 р. райком комсомолу організував піонерську організацію в Угорницькій школі. Для покращення якості навчання та успішності учнів протягом навчального року проводилися серпневі та січневі наради, наради директорів, завідувачів шкіл, де було обговорено такі питання: «Урок – основна форма навчання у школі»; «Робота вчителя над собою»; «Самостійна робота учнів»; «Контроль і допомога в роботі молодих учителів»; «Критерії оцінки знань учнів» та ін. Під час навчання української мови вчителям найчастіше доводилося боротися з місцевою говіркою. Для викорінення діалектних слів із лексикону учнів вчителі систематично давали учням тексти для читання, кожен учень, окрім класної роботи, вдома писав перекази за прочитаними оповіданнями.  

Портрет Т.Шевченка намалював на зворотній стороні світлини учень 3-го класу Ільчишин Володимир, 1947р.

Батьківський комітет

При Угорницькій школі працював батьківський комітет. На батьківських зборах обговорювалися такі питання: здійснення закону про загально обов’язкове навчання; школа в країні Рад; підсумки роботи школи за чверть, півріччя і навчальний рік; про підготовку шкіл до нового навчального року та створення умов для роботи учителів*3. Директор Угорницької школи Галіченко І.П. 14 вересня 1946 р. на нараді директорів та завідувачів шкіл поінформував, що в школі навчалося 227 учнів, «…педкадрами школа забезпечена не повністю. Відвідування учнями школи добре. Документація впорядкована, дрова завезені*4. Гурткова і виховна робота школи не налагоджена». Усі учителі були забезпечені квартирами. З 12 травня 1947 р. директором Угорницької школи був Майковський А.К. У школі навчалося 204 учні (2 – новоприбулих). Невстигаючих – 26, відмінників – 8.

Піонерство

Піонерська організація налічувала 81 чол. Не було піонервожатого. При школі діяв літературний, драматургічний, фізкультурний гуртки. Проводилися свята (до 800-річчя Москви, до 30-х роковин Великого Жовтня). У січні 1948 р., як бачимо із статистичних даних, відвідування Угорницької школи становило 90%*5. У 1949 р. заняття в Угорницькій школі проводилися у двох будинках, у 6 класних кімнатах. Було 44 парти, які забезпечували 100 місць. Розмір пришкільної земельної ділянки для дослідних цілей становив 0,05 га, для господарчих потреб – 0,45 га*6. При директорі Хринюку М.Й. у школі була створена кімната фізкультури, працювала редколегія, створювалися фотомонтажі. Із доповіді Хринюка М.Й. від 15.6.1949 р. дізнаємося, що у школі «відремонтовано двері, вікна, груби, парти. Побілки ще не проведено. Дров завезено мало»*7.

Бібліотека

Шкільна бібліотека весь час поповнювалася книгами та журналами. При школі заведено книгу обліку бібліотечного фонду. Контроль за чистотою приміщень вели медпрацівники. Щомісяця лікарями проводився методогляд учнів. У всіх класах шкіл діяли сантрійки, які протягом року стежили за станом класних приміщень, чистотою і акуратністю учнів, станом їх книжок, зошитів.  

1947 рік

4-й ряд: Гасюк Дмитро, Базюк Степан, Хоміцький Йосип, Тарасюк Павло, син директора школи (?), Дмитрук Василь, Семчук з Новосілки (?).

3-й ряд (стоять): Тарасюк Ксенія, Поплавський Василь, Дубей Петро, Кваснюк Михайло, Боєчко Володимир, Хавуляк Микола, Козачок Розалія;

2-й ряд: Остап’юк Михайліна, Поплавська Ганна, Цібій Ганна, вчителька Надія Василівна Майковська, Островська Ольга, Мельник Марія, Козачок Анеля;

1-й ряд (знизу) зліва – направо: Дубей Марцеля, Каценяк Ганна, Ільчишин Марта, Маруняк Марія, Вінтонів Марія, Кіндрацька Петрунеля;

 

School of Ugornyky 1944

School of Ugornyky 1944

*1 – Зі спогадів Ідзі В.М. *2 – Статистичні звіти початкових семирічних і середніх шкіл за 1944-1945 н.р. Р1524, 1, 1. *3 – Протоколи нарад директорів та завідуючих шкіл і звіт про роботу шкіл району за 1945-1946 навч.рік. Р-1524, 1, 2. *4 – У квітні 1946 р. в школу було завезено 6 м3 дров, посаджено 50 дерев, засіяно 0,26 арів озимини та 30 арів ярих. *5 – Протоколи директорів та завідуючих шкіл за 1946/47 н.рік. Р-1524, 1, 5. *6 – Статистичні звіти початкових, семирічних і сердніх шкіл за 1948/49 н.рік. Р1524, 1, 11. *7 – Протоколи і наради вчителів, директорів та завідуючих шкіл району за 1949 р. Р-1524, 1, 19.
Спільнота Угорницької гімназії у фейсбук –  ТУТ
Інформацію взято з книги “Угорники. Етноісторичний нарис.”

Угорницька школа. 1966 рік

Угорницька школа. 1966 рік
  Фото зроблено у травні 1966 року.
 1. Волічковський Петро
 2. Козачок Ярослав
 3. Семчук Петро
 4. Тарасюк Мирослав
 5. Надворняк Роман
 6. Жигун Наталія
 7. Богаченко Михайло
 8. Новаківський Петро
 9. Янішак Петро
 10. Телюк Володимир
 11. Хавуляк Микола
 12. Брезіцький Павло
 13. Семчук Марія
 14. Маруняк Марія
 15. Федів (Зеленецька) Ірина
 16. Рибак (Лесів) Ольга
 17. Мельник (Селіщева) Катерина
 18. Боєчко Галина
 19. Думка Ольга
 20. Маяковська Надія Василівна
 21. Савчин (Цібій) Марія
 22. Сарахман Галина
 23. Думка (Кисіль) Галина
 24. Козачок (Форгач) Надія
 25. Крицька Галина
 26. Дмитрук (Семчук) Марія
 27. Надворняк (Нагорняк) Анастасія
 28. Семчук Микола
 29. Маруняк Ігор
 30. Козачок Дмитро
 31. Дубей Володимир
 32. Кваснюк Ігор
 33. Мельниченко Роман
 34. Мурга Микола
   

Фото з архіву Ганни Цібій.

Фото з архіву Ганни Цібій.

Ганна Цібій з дітьми


  Olga Melnyk - Мої сусіди... Дубей Василь, Крицька - голова с/р. Роман Дубей та його донька Галя. Galya Dubey-Romaniv - Так, то мій дідусь Василь, тато Роман і я маленька(4 рочки). 😊Весна 1980 року. Halyna Millerova - Так то наші сусіди Дубаї,а там маленька Галинка.
  Olga Melnyk - Моя братова... Дівоче прізвище Кіндрацька Аня по чоловіку Олійник. Живуть біля церкви. Зоряна Олійник -  Uliana Stepanyuk наша мамуся.
  Анастасія Романюк - На 2 фотографії Дубей Василь з своїм сином Дубей Романом і Романа дочка Галя. На 3 Олійник Аня На 4 з правої сторони Олійник Міша. Olga Melnyk - Міша Олійник З права внизу над ним здається Міша Цібій чоловік Ганни Михайлівни. Посередині Хоміцький Юзьо(Будзуляк) і мій швагр Григорів Степан. Того в береті невпізнаю.  

Учительський колектив, 1958 р.

Учительський колектив, 1958 р.
1 ряд сидять (зліва – направо): Гарбар Микола, Никифорчин Ольга Григорівна, Ключенко Роман Григорович; 2 ряд (зліва – направо): Гарбар Яніна, Вишнівська Ірина Броніславівна, Новаківська Юлія, Паращук Галина, Півторак Ольга, Федів Павліна.

Господарське приміщення школи

Господарське приміщення школи
Конюх - Паньків Михайло

Батьківські збори, 1980.

Батьківські збори, 1980.

За трибуною – голова профспілкового комітету Савчук Йосип Миколайович. У Президії (зліва – направо): директор школи Хімейчук М.М., сільський голова Крицька М.Д., мати-героїня Дубей М.М., матері дітей-відмінників Філяк М.В., Дубейчук М.П.

Вчителі Угорницької школи

Вчителі Угорницької школи
1. Бакай Ганна Іллівна 2. Ясінська Марія Василівна 3. Лесів Ірина Петрівна 4. Семчук Світлана Йосипівна 5. Савчук Марта Іллівна 6. Лесюк Ярослав Іванович 7. Хімейчук Микола Михайлови 8. Арабчук Петро Дмитрович 9. Слободян Дмитро Дмитрович 10. Байляк Ольга Омельянівна 11. Крицька Зіна Леонтівна 12. Балаш Ольга Степанівна 13. Новосад Ольга Йосипівна 14. Федів Дмитро Іванович (напевне) 15. Рибак Ганна Василівна 16. Лесюк Марта Іванівна 17. Петровська Ганна Дмитрівна 18. Сай О.В. 19. Жибак Й.І. 20. Барчук С.М. 21. Федів Лілія Володимирівна 22. Блаженко Михайло Йосипович 23. Вишнівська Ірина Броніславівна 24. Федів Павліна Михайлівна

1. Бакай Ганна Іллівна 2. Ясінська Марія Василівна 3. Лесів Ірина Петрівна 4. Семчук Світлана Йосипівна 5. Савчук Марта Іллівна 6. Лесюк Ярослав Іванович 7. Хімейчук Микола Михайлови 8. Арабчук Петро Дмитрович 9. Слободян Дмитро Дмитрович 10. Байляк Ольга Омельянівна 11. Крицька Зіна Леонтівна 12. Балаш Ольга Степанівна 13. Новосад Ольга Йосипівна 14. Федів Дмитро Іванович (напевне) 15. Рибак Ганна Василівна 16. Лесюк Марта Іванівна 17. Петровська Ганна Дмитрівна 18. Сай О.В. 19. Жибак Й.І. 20. Барчук С.М. 21. Федів Лілія Володимирівна 22. Блаженко Михайло Йосипович 23. Вишнівська Ірина Броніславівна 24. Федів Павліна Михайлівна1. Бакай Ганна Іллівна 2. Ясінська Марія Василівна 3. Лесів Ірина Петрівна 4. Семчук Світлана Йосипівна 5. Савчук Марта Іллівна 6. Лесюк Ярослав Іванович 7. Хімейчук Микола Михайлови 8. Арабчук Петро Дмитрович 9. Слободян Дмитро Дмитрович 10. Байляк Ольга Омельянівна 11. Крицька Зіна Леонтівна 12. Балаш Ольга Степанівна 13. Новосад Ольга Йосипівна 14. Федів Дмитро Іванович (напевне) 15. Рибак Ганна Василівна 16. Лесюк Марта Іванівна 17. Петровська Ганна Дмитрівна 18. Сай О.В. 19. Жибак Й.І. 20. Барчук С.М. 21. Федів Лілія Володимирівна 22. Блаженко Михайло Йосипович 23. Вишнівська Ірина Броніславівна 24. Федів Павліна Михайлівнавчителі угорницької школи

1-Б клас 1993 рік

1-Б клас 1993 рік
2 ряд - Павлюк Петро, Козачок Роман, Горватець Андрій, Барабаш Мирослав, Сангулія Оксана Дмитрівна. Савчин Іван, Чіляк Богдан, Дубейчук Коля, Коцюбан Андрій.
1 ряд зліва - Спринчан Інна, Хоміцька Галя, Жигун Віта, Савчин Уляна, Хоміцька Мар'яна, Біляк Люда, Николаїв Марія, Телюк Леся, Злепко Наталя.

Угорницька школа (дівчата). 8 клас 1979 рік.

Угорницька школа (дівчата). 8 клас 1979 рік.
Гураль Галина, Фефілова Світлана, Федів Любов, Хавуляк Галина, Краварчук Галина, Буртик Надія, Волічковська Христина, Демків Наталія, Козачок Надія, Поплавська Оксана, Бабій Галина.

Новорічне свято

Угорники новорічне свято

Угорники новорічне свято

Учні угорницької школи. 1977 рік.

Учні угорницької школи. 1977 рік.

угорницька школа 1977

Верхній ряд: Габлінський Ігор, Кінащук Микола, Осадца Анатолій, Якубишин Володимир, Павло Новаківський, Ковальський Василь. Середній ряд: Крицький Петро, Левицький Ігор, Б’єнь Стефанія, Богаченко Дмитро, Герега Василь, Хоміцький Ігор Сидять: Чик Леся, Галайко Галина, Сапа Валентина, Крицька Зіна Леонтівна, Полянцева Антоніна, Ясінська Надія, Молодило Людмила Інші фото на тему угорницької школи - посилання

Учні 1959-60 р.н.

Учні 1959-60 р.н.

угорники школа учні 1960

  1 - Герега Михайло, 2 - Цібій Микола, 3 - Козачок Михайло, 4 - Ковальський Андрій, 5 - Тарасюк Олег, 6 - Хоміцький Роман, 7 - Барчук Стефанія Михайлівна, 8 - Мельник Микола, 9 - Хмелевський Володимир, 10 - Недбало Володимир Іванович, 11 - Козачок Василь, 12 - Недбайло Володимир Степанович, 13 - Надворняк Роман, 14 - Ковальська Катерина, 15 - Цібій Катя, 16 - Боєчко Марія, 17 - Новаківська Наталія, 18 - Семчук Марія, 19 - Олійник (Вацлавів) Галина, 20 - Іванців (Мельник) Оля, 21 - Дубей Любов, 22 - Рогальська Яна, 23 - Грицканюк Галина, 24 - , 25 - Буртик Дарія, 26 - Гордійчук (Кінащук) Марія, 27 - Чабанюк (Козачок) Галина, 28 - Сапа (Лесів) Надія

Семикласники Угорницької школи

Семикласники Угорницької школи

Угорники семикласники 1980

Семикласники Угорницької школи

Угорницькі школярки. 1980-ті роки.

Угорницькі школярки. 1980-ті роки.

Угорники школярі 1980

Іванців Ганна, Хавуляк Ольга, Пасічняк Любов, Козачок Наталія, Буртик Оксана Фото від Віталій Музика

Шкільний клас 1964 рік

Шкільний клас 1964 рік

угорницька школа 1964

Верхній ряд: Снітко Мирослав, Барабаш Роман, ?, Кавецький Петро, Козачок Роман, Розалія Хоміцька (Сенюк), Рибак Галина, Ярослав Олійник
Середній ряд: Пилип'як Ганна, Сайчун Наталія, Врубель Петро, Гордий Володимир, Гураль Наталія, Дубей Стефанія, Марійка Хавуляк, Новаківський Михайло
Нижній ряд: Семчук Микола, Данилишин Ярослав, Гордійчук Василь, Квітень Василь, Барчук Стефанія Михайлівна, Барчук Володимир, Сапа Марта, Петровська Надія, Дубей Михайліна, Ільків Роман

НУЛЬОВИЙ КЛАС. 1983 РІК.

НУЛЬОВИЙ КЛАС. 1983 РІК.

Угорники нульовий клас 1983

Верхній ряд: ???, Костишин Світлана, Ковалів Руслан, Шмігель Мирослав, Марцінків Христина, Кінащук Надія, Яковишин Вася, Чорноокий Руслан, Кінащук Леся, Мельник Ігор
Середній ряд: Павлюк Ігор, Богак Мирослава, Телюк Ігор, Боднар Ромка, Хоміцький Руслан, Мединцька Оля, Марковський Вася, ???, Фефілова Катя, Петровський Міша
Сидять: Козачок Оксана, ???, Кітура Леся, Чабанюк Надя, Ольга Йосипівна Новосад, Буртик Віра, Зеленецька Леся, Паньків Люба, Кочмарська Люда
Фото з родинного альбому Марцінків Богдана і Віри.

ШКІЛЬНИЙ КЛАС. 1977 РІК.

ШКІЛЬНИЙ КЛАС. 1977 РІК.
Верхній ряд: Філяк Валентин, Крицький Любомир, Ясніковський Міша, Ясінський Сергій, Михалків Іван, Паньків Володимир, Чорноокий Тарас, Ганиш Ігор, Надворняк Йосип
Середній ряд: Григорчин Люба, Петрик Надія, Базюк Світлана, Кіндрацький Михайло, Цібій Оксана, Данилюк Іванна, Добровольська Валентина, Молодило Світлана
Сидять: Петровська Оксана, Притуляк Марія, Дубей Марія, Савчук Марія Олексіївна, Дмитрук Марія, Савчин Світлана, Грицканюк Леся
Учні 1967 року народження. Фото від Мирослава Надворняк

УЧНІ 1956 РОКУ НАРОДЖЕННЯ

УЧНІ 1956 РОКУ НАРОДЖЕННЯ
Верхній ряд: Снітко Ярослав, ???, ???, Гордійчук Василь, Квітень Василь, ???, Семчук ? Середній ряд: Ільків Роман, Гордий Володимир, Хавуляк М., Сайчун Н., Хоміцька Р., Барабаш Роман, Данилишин Ярослав Сидять: Петровська Надія, Дубей Стефанія, Дубей Михайліна, Гураль Н., Барчук Стефанія Михайлівна, Сапа Марта, Рибак Г., ,???

Екскурсія в м. Яремче. Учні 1959-60 р.н.

Екскурсія в м. Яремче. Учні 1959-60 р.н.

31 травня 2001 року

31 травня 2001 року
31 травня 2001 року Мамаєвська Марія, Дубей Марія, Лудчак Оксана Іванівна, Крупа Світлана, Сливоцька Надія

31 травня 2003

31 травня 2003
Нашому випуску 📚20 років📖
Всі змінилися, подорослішали і стали серйозніші, але все одно в душі ми залишилися такими ж дітьми: пустотливими і веселими.
Щира подяка нашим вчителям, які завжди були для нас мудрими порадниками та близькими друзями.
Нехай кожен день дарує нам щасливі і добрі спогади про шкільне життя, благополуччя та віру у краще майбутнє 🇺🇦31 травня 2003 31 травня 2003 31 травня 2003

Випускники угорницької школи, 8 клас 1964 рік

Випускники угорницької школи, 8 клас 1964 рік
Учні орієнтовно 1949-1950 р. н. Випускники угорницької школи 1964 1 - Філяк Роман 2 - Козачок Василь 3 - Кафарський Володимир 4 - Кіндрацький Степан 5 - Петровський Павло 6 - Маруняк Михайло 7 - Борис Іван 8 - Чорноокий Михайло 42 - Дубейчук Павло 9 - Савчук Михайло 10 - Яніцький Омелян 11 - Костишин Іван 12 - Крив'як Михайло 13 - Олійник Р. 14 - Цібій І. 15 - Лесів В. 16 - Семчук С. 17 - Мандзюк М. 18 - Каценяк-Кіндрацька Анна 19 - Федів Д. 20 - Новаківська М. 21 Савчук-Клочанюк Марина 22 - Кінащук-Петровська Дарія Іванівна 23 - Соботник Марія 24 - Ірина Петрівна 25 - Глуха-Дубей Дарія Дмитрівна 26 - Цібій О 27 - Савчин Д., 28 - Сас Д., 29-Сапа-Базюк Марія 30 - Савчин В. 31 - Майковський Любомир 32 - Вишнівська Ірина Броніславівна 33 - Ключенко Роман Григорович 34 - Кінащук-Федів Павліна Михайлівна 35 - Сай Павло Васильович 36 - Жибак Осипа Ілівна 37 - Ломако Петро Вікторович 38 - Пономарьова-Сай Олександра Василівна 39 - Ступарик Богдан Михайлович 40 - Майковська Надія Василівна 41 - Савчук Йосип Миколайович

4-А клас. Учні 1983 р.н.

4-А клас. Учні 1983 р.н.

Випуск учнів 8 класу 1974-1975

Випуск учнів 8 класу 1974-1975
Угорницька школа 1975.

Приймання 3 класу у піонери, 22 квітня 1975

Приймання 3 класу у піонери, 22 квітня 1975

Учні угорницької школи 1972

Угорницькі учні в 10 класі Отинійської школи після екзаменаційної консультації, 1972 рік. Селищний парк, пізніше на тому місці збудували універмаг Лебідь.
Учні угорницької школи 1972

Учні угорницької школи 1972

Учні 4 класу. 1966-67 навчальний рік.

Учні 1955 року Угорники Верхній ряд: Мельник Іван, Цібій Роман, Цируль Ярослав, Шмігель Ярослав, Ковалів Володимир, Боднар Василь, Рибак Павло, Олійник Володимир, Михалків Роман, Цібій Михайло, Сарахман Петро, Злепко Йосип, Петровський Михайло Середній ряд: Петлівчук Ярослава, Гулій Наталія, Колічко Наталія, Рогальська Марія, Скотар Ганна, Майковська Надія Василівна /перша вчителька/, Телюк Павло, Семчук Галина, Федів Марта, Надворняк Анеля, Макогоняк Марта Сидять: Петрик Ярослав, Белзюк Василь, Дмитрук Ярослав. У 5-8 класах класним керівником був Ключенко Роман Григорович.  

1-а клас. 1965 рік.

1-а клас. 1965 рік.
Верхній ряд: Новаківський, Макогоняк Петро, Кваснюк Мирось, Богаченко Василь, Михалків Дмитро, Гордий Роман,  Жигун Богдан, Калинюк Володя,  Цібій Коля, Савчук Володя, Кінащук Федя, Процак Михайло Нижній ряд: Голей Ігор, Оля, Сарахман Оксана, Яніцька Люба, Федоришин Нуся, Федорчук Василь Павлович,  Петрик Марта,  Ільків Дарія, Савчин Марія, Левицька Галя,  Крицька Анеля,  Савчин Петро.

Учні та вчителі Угорницької школи, кінець 1940 - початок 1950рр..

Учні та вчителі Угорницької школи, кінець 1940 - початок 1950рр..

5 клас 1959 рік

5 клас 1959 рік
Угорники 5 клас 1959

1 ? 2 Надворняк Йосип 3? 4 ?... 9 Малярчук (Надворняк) Ганна? 10 ? ... 20 Ясніковська (Хавуляк) Марія 21 вчитель - Наталя Іванівна 23 ?

4 КЛАС 1974 РІК

4 КЛАС 1974 РІК
Верхній ряд: Богаченко Володимир, Кінащук Михайло, Лесів Юрій, Федів Роман, Дмитрук Петро, Мельник Михайло, Телюк Роман, Колічко Петро, Козачок Володимир;
Середній ряд: Крицький Михайло, Янішак Володимир, Островський Василь, Батрин Василь, Волічковський Микола, Лесів Анна, Козачок Оля;
Сидять: Філяк Надія, Хоміцька Галина, Гурак Марія, Мельничук (Маруняк) Оля, вчитель Савчук Йосип Миколайович, Дубей (Кінащук) Ганна, Крицька Ганна, Петровська Ганна, Семчук Світлана.

140-років угорницькій школі

140-років угорницькій школі

угорницька школа 140 років Зліва на право: Савчук Марта Іллівна (вчитель фізкульутри), Федів Дмитро Іванович (вчитель фізики), Федів Лілія Володимирівна (вчитель математики), Арабчук Петро Дмитрович (вчитель фізкультури), Крицька Зіновія Леонтівна (вчитель математики), Кафарський Володимир Іванович (український політик, науковець, доктор юридичних наук), Бурмай Світлана Михайлівна (керівник відділу освіти), Злепко Мар'яна Михайлівна (директор школи, вчитель української мови в початкових класах), Хімейчук Микола Михайлович (вчитель французької мови), Бакай Ганна Іллівна (вчитель молодших класів), Новіцький Петро Миколайович (вчитель музики), Олійник Оксана Василівна (вчитель української мови та літератури), Крицька Ольга Богданівна (директор угорницького ЗДО "Сонечко")

Останній дзвоник. 2021 року.

Останній дзвоник. 2021 року.

зліва на право (стоять): Чабанюк Наталія Іванівна (вчитель фізкультури), Савчин Параска Петрівна (вчитель фізкультури), Хоміцька Ганна Дмитрівна (вчитель початкових класів), Сангулія Оксана Дмитрівна (вчитель початкових класів), Лесюк Марта Іванівна (вчитель географії), Сіщук Людмила Петрівна (вчитель української літератури та зарубіжної літератури, заступник директора з навчально - виховної роботи), Злепко Мар'яна Михайлівна (директор школи, вчитель української мови в початкових класах), Залеська Мар'яна Володимирівна (вчитель початкових класів), Рибак Ольга Іванівна (вчитель української мови, української літератури та зарубіжної літератури), Цібій Надія Михайлівна (вчитель початкових класів), Андрейчук Наталія Миколаївна (вчитель французької мови та християнської етики), Ключта Мирослава Зіновіївна (вчитель англійської мови, педагог-організатор), Коцаба Іванна Іванівна (вчитель трудового навчання, вчитель інформатики в початковій школі), Лудчак Оксана Іванівна (вчитель математики), Мачошак Іванна Ярославівна (практичний психолог, асистент учителя), Романюк Світлана Петрівна (вчитель історії, правознавства, української мови та літітератури), Крицька Любов Іванівна (вчитель початкових класів)

сидять: Лесюк Віталій Ярославович (вчитель музичного мистецтва), Телюк Роман Васильович (вчитель інформатики), Андрейчук Микола Дмитрович (вчитель англійської мови)

Учні 1 класу, 1955 рік.

Учні 1 класу, 1955 рік.
1 ряд зліва - 3 Ясніковська Марія, вчитель Ключенко Роман Григорович  

1 вересня 2023

1 вересня 2023

На фото вчителі угорницької школи з стягом 77 батальйону 102 бригади, подарованим Крицьким Володимиром, який захищає Україну від московських загарбників.

Угорники 1 вересня 2023

зліва направо: Ключта Мирослава Зіновіївна (вчитель англійської мови, педагог-організатор), Цібій Надія Михайлівна (вчитель початкових класів), Савчин Параска Петрівна (вчитель фізкультури), Крицька Любов Іванівна (вчитель початкових класів), Гук Ольга Миронівна (вчитель хімії та біології), Коцаба Іванна Іванівна (вчитель трудового навчання, вчитель інформатики в початковій школі), Сіщук Людмила Петрівна (вчитель української літератури та зарубіжної літератури, заступник директора з навчально – виховної роботи), Злепко Мар’яна Михайлівна (директор школи, вчитель української мови в початкових класах), Залеська Мар’яна Володимирівна (вчитель початкових класів), Андрейчук Наталія Миколаївна (вчитель французької мови та християнської етики), Б'єнь Ганна Михайлівна (вчитель трудового навчання, образотворчого мистецтва та керівник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва), Рейкало Марія Василівна (вчитель фізики), Рибак Ольга Іванівна (вчитель української мови, української літератури та зарубіжної літератури), Романюк Світлана Петрівна (вчитель історії, правознавства, української мови та літітератури), Лудчак Оксана Іванівна (вчитель математики), Чабанюк Наталія Іванівна (вчитель фізкультури), Хоміцька Ганна Дмитрівна (вчитель початкових класів), Лесюк Марта Іванівна (вчитель географії), Лесюк Віталій Ярославович (вчитель музичного мистецтва), Сангулія Оксана Дмитрівна (вчитель початкових класів)

сидять: Андрейчук Микола Дмитрович (вчитель англійської мови), Телюк Роман Васильович (вчитель інформатики)

Випуск 8-го класу Угорницької школи 1974 рік

угорницька школа 1974
Верхній ряд: Маруняк І., Думка Г., Козачок Д., Савчук Й.М. (вчитель російської мови і літератури), Сай П.В. (заступник директора), Ломако П.В. (директор школи), Пономарьова О.В. (класний керівник), Вишнівська І.Б. (вчитель української мови та літератури), Маруняк М., Телюк В., Рибак О.; Другий ряд зверху: Надворняк А., Семчук П., Жигун Н., Ярішак П., Козачок Н., Григораш М.І. (вчитель фізичного виховання), Хавуляк М., Боєчко Г., Надворняк Г., Федюк І., Дубей В.; Третій ряд зверху: Думка О., Кваснюк І., Мельник М., Козачок Я., Бризіцький П., Семчук М., Богаченко М., Дмитрук М., Мурга М., Савчин М.; Нижній ряд: Волічковський Н., Тарасюк М.
Всі фото угорницької школи ТУТ

Учні 8-го класу. Травень, 1965 рік.

Учні 8-го класу. Травень, 1965 рік.

Угорницька школа 1965
Угорницька школа 1965
1. Кавецький Василь, 2. Телюк Роман, 3. Цібій Ілля, 4. Мельник Петро, 5. Олійник Михайло, 6. Богаченко Василь, 7. Мельник Петро, 8. Недбайло Роман, 9. Петрик Леонід, 10. ?, 11. Козачок Ярослав, 12. Михалків ?, 13. Гурак (Арабчук ) Ольга, 14. Цібій (Арабчук) Ганна, 15. Данилишин Ганна, 16. Яніцька Ганна, 17. Цібій Василь, 18. Пасічняк Микола, 19. Телюк Анастасія, 20. Мельник (Цібій) Ганна, 21. Ткачівська Віра Онуфріївна, 22. ?, 23. ?, 24. ?, 25. Жураківський Йосип, 26. Ключенко Роман Григорович, 27. Лесів Ірина Петрівна, 28. Сай Олександра Василівна, 29. Ломако Петро Вікторович, 30. Вишнівська Ірина Броніславівна, 31. Бутник Галина Павлівна, 32. Сай Павло Васильович

4 клас Угорницької школи, 1958 рік.

4 клас Угорницької школи, 1958 рік.

4 клас Угорники 1958
4 клас Угорники 1958 1. Новаківська (Шандерик) Марія, 4. Надворняк (Малярчук) Ганна, 7. Паньків (Дубейчук) Марія, 9. Шаваринська Марія, 10. Голей Софія, 12. Григораш Ганна 15. Недбало Ганна, 17. Ясніковська (Хавуляк) Марія, 19. Ключенко Роман Григорович, 20. Кубіцька Л., 22. Коб'ялко Любов, 23. Надворняк Йосип, 24. Гордійчук Михайло, 25. Сай Микола

Угорницька школа 1963 рік

Угорницька школа 1963 рік

Угорницька школа 1963 рік
Верхній ряд (зліва на право): Пилип'як ?, Ідзі Іван, Шаваринський Микола, Телюк Микола, Кінащук Василь, Щебльовська Яна, Цібій Роман, Недбайло Ярослав
Середній ряд: Гордійчук Микола, Сапа Павліна, Арабчук Анеля, Козачок Галина, Лесів ?, Дмитрук Ярослав
Сидять: Харук Анеля, Ліскевич Марта, Лесів Ірина Петрівна, Ломако Петро Вікторович, Федів Павліна Михайлівна, Кінащук Людмила, Каценяк Анеля, Семчук Валентина

Учні 1955 року народження

Учні 1955 року народження
Верхній ряд (зліва направо): Михалків Роман, Гасюк Мирослав, Злепко Йосип, Дмитрук Ярослав, Ліскевич Ярослав, Мельник Іван (можливо), Шмігель Ярослав Середнфй ряд: Цібій Омелян, Колічко Наталія, Рогальська Марія, Гулій (Боднар) Наталія, Петрик Ярослав, Петровський Михайло, Сарахман Петро, Сарахман Галина Нижній ряд: Надворняк Анеля, Надворняк Анастасія, Палінська Галина, Майковська Надія Василівна, Семчук Галина, Петлівчук (Арабчак) Ярослава, Семчук Михайло

Угорницька школа. 1965 рік.

Угорницька школа. 1965 рік.

клас угорницька школа 1965 клас угорницька школа 1965

1. Ковальчук Степан, 2. Федюк Василь, 3. Семчук Ярослав, 4. Грицканюк Володимир, 5. Григораш Йосип, 6. Новаківський Михайло, 7. Олійник Володимир, 8. Малярчук Іван, 9. Савчин Яна, 10. Дубей Степан, 11. Хавуляк Роман, 12. Цібій Михайло, 13. Гулій Омелян, 14. Ясніковська Мирослава, 15. Залеська (Литвин) Йосипа, 16. Злепко (Рогович) Йосипа, 17. Кочмарська Мирослава, 18. Дмитрук Микола, 19. Яніцька (Крицька) Павлівна, 20. Данилишин Роман, 21. Вишнівська Ірина Броніславівна, 22. Ткачівська Віра Онуфріївна, 23. Мельник (Левицька) Марта, 24. Петрик (Цібій) Стефанія, 25. Голей Юрій

Угорницька школа, 1958 рік

Угорницька школа, 1958 рік Можливо хтось знає коли зроблена світлина і хто на ній зображений? Угорницька школа, 1958 рік
1. ?, 2. ?, 3. ?, 4. ?, 5. ?, 6. ?, 7. ?. 8. ?, 9. Шмігель Ганна (можливо), 10. ?, 11. ?, 12. Крицька Зіна Леонтівна, 13. ?, 14. ?, 15. ?, 16. ?, 17. ?, 18. Цібій Ілля, 19. ?
Можливо це діти 1948-1949 років народження. Класний керівник - Крицька Зіна Леонтівна Фото від Руслана Крицька-Петровська

Угорницька школа, 4 клас. 1989 рік.

Угорницька школа, 4 клас. 1989 рік.
Верхній ряд: Жигун Світлана Петрівна, Тилюк Міша, Сікорський Віталій, Добровольський Ігор, Савчин Олександр, Крицький Ярослав, Сергій Волічковський, Роман Кінащук, Олександр Пасічинський, Бакай Ганна Іллівна Середній ряд: Володимир Пасічняк, Катерина Хмилевська, Ліда Савчук, Наталія Рибак, Любов Гордійчук, Ірина Лесюк, Світлана Гордійчук, Світлана Данилюк, Марія Кінащук, Марія Мельник Нижній ряд: Петро Новіцький, Володимир Михайлишин, Галина Боднар, Мирослава Крук, Марʼян Федюк, Михайло Олійник

1 вересня 1992 року

1 вересня 1992 року

1 вересня 1992 року

1 вересня 1992 року Угорники 1.Козачок Руслана 2.Сенюк Леся 3.Дмитрук Анна 4.Хоміцька Ганна Дмитрівна 5.? 6.? 7.Чаплинський Ярослав 8.Чорноокий Ростислав 9.? 10.? 11.? 12.? 13.? 14.Гордійчук Любов 15.Романюк Марія 16.Бакай Ганна Іллівна 17.Левицька Ліда 18.Снітко Марія 19.? 20.Олійник Зоряна 21.? 22.Дубей Михайло 23.Селіщев Петро 24.? 25.отець Михайло Дзіворонюк 26.Лесюк Віталій 27.Яковіщук Євген 28.Гордійчук Володимир 29.Чабанюк Надія 30.Соботник Мирослава 31.? 32.Милитчук Наталія 33.Маруняк Руслана 34.Сенюк Оля 35.Сенькович Володимир 36.Сенюк Іван 37.Гураль Оксана 38.Савчук Лідія 39.Гордійчук Надія 40.Козачок Оксана 41.Гордий Любомир 42.Михайлишин Іван

9-Б клас, 2002 рік

9-Б клас, 2002 рік

Учні 2 класу Угорницької школи. 1956 рік.

Учні 2 класу Угорницької школи. 1956 рік.

Учні 2 класу Угорницької школи. 1956 рік. 10. Ключенко Роман Григорович, 12. Паращук Галина, 22. Софія Голей

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *