УЧИТЕЛЬСЬКИЙ КОЛЕКТИВ, 1956 Р. Школа
Page Image
Myroslav Dubei
Вчителі угорницької школи

Вчителі угорницької школи

1 ряд сидять (зліва – направо): Гарбар Микола – вчитель французької мови, Шпілінський Аркадій Варфоломійович – вчитель математики, Ключенко Роман Григорович – вчитель початкових класів;

2 ряд (зліва – направо): Гарбар Яніна Кастанівна – вчитель російської мови, Петровська Ольга Петрівна – вчитель початкових класів, Никифорчин Ольга Григорівна – вчитель початкових класів, Півторак О.І. – вчитель математики, Диколович Н.І. – вчитель біології, Федів Павліна Михайлівна – вчитель початкових класів, Паращук Г.М. – піонервожата, Вишнівська Ірина Броніславівна – вчитель української мови, заступник директора.

У кінці 60-х рр. директором школи був Аркадій Данилович Шпілінський – «чоловік такий грамотний, мав вищу математичну освіту. Але був політикан, не радянський чоловік. З цим чоловіком тоди можна було говорити. Дуже був розумний і радянську владу не любив» (зі спогадів Маруняк Розалії і Петра). В роки війни Шпілінський А.Д. був артилеристом. Добре знав математику. Був врівноваженою, працьовитою і дисциплінованою людиною. Учням і батькам допомагав порадами. Вміло організовував роботу вчительського колективу. За його керівництва не було зривів уроків. Учні поважали і навіть побоювалися його. Хоча його методи впливу були завжди виваженими. З формальної причини був змушений подати заяву на звільнення.

Вчителі угорницької школи</p

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *