Родина Василишинів

ugornyky_3
На фотографіях зображені: Василишин АнеляВасилишин Петро Миколайович і дівчинка Марія. Фото приблизно 1955 року. Пані Анеля родом з родини Злепків.
Василишин Петро є батьком Mikola Vasilishin, а Василишин Анеля – бабусею. Дівчинка Марія – тьотя (проживає біля Львова). Дідусь пана Mikola Vasilishin загинув на війні. Сім’я проживала в будинку який був розташований на вулиці Гагаріна між будинками сім’ї Лесів і сім’ї Барабаш (на даний час залишилася тільки криниця з каменю).
Дане фото я побачив у родинному альбомі і випитав в мами Ганна Дубей Кінащук хто зображені на фото і мама розказала мені, що всі хто на фото жили між Барабашами і Лесівими і там колись був будинок. Я нагадався, що пан Василишин Микола коментував у дописі https://www.facebook.com/…/ugor…/posts/1057535821677174/, що він родом з того будинку, тому я з ним сьогодні зв’язався і випитався за фотографію під номером 1 яка була в альбомі у нас (фото під номером 2 переслав сьогодні пан Микола). Родина пана Миколи і родина мого дідуся Кінащук Станіслава Петровича були сусідами, бо дідусь жив трохи нижче їхнього будинку вниз ближче до річки (тієї хати вже нема давно).
Ну от і ще одна маленька історія жителів наших Угорників вийшла в світ.
Ще раз дякую Mikola Vasilishin за фото і інформацію про свою сім’ю.
Миру всім, цінуйте рідних, любіть Україну і будьте дужими!
ugornyky_4

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *