Жителі Угорників які воювали під час І Світової війни

Ugornyky First World War

Ugornyky First World War

Ugornyky First World War

Ugornyky First World War

В даному дописі розміщена інформація (звання, тип війська, підрозділ, рік народження, статус (поранений\загинув\військовополонений), дата та місце події і дата внесення в реєстр) жителів1 села Угорники2 які брали участь в Першій світовій війні.  Якщо виникнуть будь-які питання пишіть, будь ласка, в коментарях.

 

1 – в списку тільки ті жителі, про яких вдалося знайти будь-яку інформацію, можливо кількість жителі з села Угорники які брали участь в ПСВ була більшою.
2 – в період ПСВ Угорники були частиною Тлумацького повіту

Vorm. – в оригінальному документі є таке позначення звання, поки що не знайдено даного розшифрування звання (Богаченко Василь).

Дата події – в деяких датах дні написані через дефіс. Наприклад 01-30.11.1916 – це означає, що дана подія відбулася в проміжку часу від 01.11.1916 по 30.11.1916.

 

Прізвище та ім’я Звання Тип військ Підрозділ Рік народження Статус Дата події Місце події Дата внесення в реєстр
Б’єнь Франц капрал цісарсько-королівський ландвер, піхотний полк №20 2 рота 1888 поранений 1916-07-29
Б’єнь Павло піхотинець піхотний полк №58 14 рота 1883 загинув 01-30.11.1916 1917-05-11
Б’єнь Станіслав капрал піхотний полк №58 15 рота 1889 поранений 1915-01-25
Б’єнь Станіслав капрал піхотний полк №58 15 рота 1889 поранений 1915-08-07
Б’єнь Вінцентій піхотинець піхотний полк №58 13 рота 1880 поранений 1917-05-31
Богаченко Василь піхотинець піхотний полк №58 15 рота 1893 загинув 07.11.1914 1915-01-25
Богаченко Василь Vorm. полк гірської артилерії №11 Батарея 1 1892 поранений 1917-08-14
Буцуляк (Гуцуляк) Петро піхотинець піхотний полк №80 5 рота 1882 поранений 1917-05-31
Хавлюк Микола сержант штабу, сержант піхотний полк №58 1 рота 1883 військовополонений 1915-12-13
Цібій Василь капрал полк уланів №7 5 ескадрон 1883 поранений 1917-04-11
Цібій Петро капрал піхотний полк №58 14 рота 1891 поранений 1915-10-03
Чорноокий Василь піхотинець піхотний полк №58 10 рота 1884 поранений 1914-12-14
Данилишин Ілля резервіст запасу піхотний полк №58 2 рота запасу 1886 військовополонений В’ятка, Путиліський р-н, Сумська обл, Україна 1916-04-05
Довбуш Іван піхотинець піхотний полк №58 14 рота 1892 поранений 1916-07-07
Дубей Михайло резервіст запасу піхотний полк №58 1 рота запасу 1886 військовополонений 1915-11-22
Думанський Любомир піхотинець піхотний полк №58 15 рота 1890 загинув 21.11. 1914 1915-01-25
Фільковський Петро резервіст запасу фортечний артилерійський полк №3 2 рота 1890 військовополонений Аткарськ, Аткарський р-н, Саратовська обл, Росія 1916-01-05
Гасюк Йосип капрал піхотний полк №58 14 рота 1880 поранений, військовополонений Обоянь, Обоянський р-н, Курська обл, Росія 1916-07-07
Гладишевський Михайло резервіст запасу піхотний полк №58 4 рота запасу 1892 військовополонений Петропавлівськ, Акмолінська обл (тепер Омська обл, Росія) 1916-02-28
Глухий Гаврило піхотинець піхотний полк №55 15 рота 1893 поранений 1916-02-08
Глухий Йосип резервіст запасу цісарсько-королівський ландвер, піхотний полк №20 3 рота запасу 1884 військовополонений Евакуаційна лікарня №27 у місті Володимир (решту інформація відсутня) 1915-05-11
Ідзі Михайло піхотинець піхотний полк №58 3 рота запасу 1891 військовополонений Бахмут, Бахмутський р-н, Донецька обл 1917-04-23
Ідзі Леон піхотинець піхотний полк №58 4 рота 1885 загинув 01-31.07.1916 1916-09-14
Ідзі Мартин піхотинець піхотний полк №58 1894 загинув 12.11.1916 1917-06-16
Ідзі Марцін піхотинець піхотний полк №58 13 рота 1894 поранений 1917-05-11
Ідзі Павло піхотинець цісарсько-королівський ландвер, піхотний полк №7 5 рота 1882 загинув 28.01.1917 1917-04-28
Ідзі Бенедикт піхотинець піхотний полк №58 6 рота 1886 поранений 1915-08-03
Кінащук Петро піхотинець піхотний полк №15 2 рота 1891 поранений 1916-09-07
Ковальський Йохан піхотинець піхотний полк №58 6 рота 1892 поранений 1915-11-18
Ковальський Павло капрал піхотний полк №58 14 рота 1891 поранений 1915-08-07
Ковальський Петро стрілець стрілецький полк №20 1883 військовополонений Симбірська обл (тепер Ульянівська), Росія 1917-07-11
Ковальський Євстахій стрілець стрілецький полк №20 2 рота 1885 військовополонений Каспійський регіон 1917-07-11
Козачок Адам стрілець запасу польовий єгерський батальйон №14 рота запасу 1887 військовополонений 1916-01-05
Козачок Людвіг стрілець запасу польовий єгерський батальйон №14 рота запасу 1887 військовополонений Комишлів, Пермське намісництво (тепер Комишлівський р-н, Свердловська обл, Росія) 1916-11-16
Козачок Михайло ландштурм, піонер 1878 військовополонений Скобилів (тепер Фергана, Ферганський вілоят, Узбекистан) 1917-07-26
Козобудський Михайло піхотинець піхотний полк №57 11 рота 1890 поранений 1915-01-15
Литвинчук Дем’ян піхотинець піхотний полк №58 2 рота поранений 1914-12-04
Литвинчук Дмитро піхотинець піхотний полк №58 1 рота 1892 військовополонений 1915-03-15
Литвинчук Степан капрал польовий гарматний полк№33 Батарея 6 військовополонений 1915-12-03
Магіш Дмитро піхотинець піхотний полк №58 4 рота 1887 військовополонений 1915-01-19
Макогоняк Дем’ян піхотинець піхотний полк №58 15 рота 1891 поранений 1915-01-25
Мельник Петро піхотинець ландштурм №227 3 рота 1873 військовополонений Починки, Починківський р-н, Нижньогородська обл, Росія 1916-02-08
Михайлишин Онуфрій піхотинець піхотний полк №58 13 рота 1887 військовополонений 1917-04-23
Новаківський Михайло піхотинець піхотний полк №58 12 рота 1891 військовополонений Акмолінська обл (тепер Омська обл, Росія) 1916-01-22
Новаківський Михайло піхотинець піхотний полк №58 12 рота 1891 військовополонений Петропавлівськ, Акмолінська обл (тепер Омська обл, Росія) 1915-08-07
Олійник Бернард піхотинець ландштурм, піхотний полк №20 1875 військовополонений Тобольськ, Тюменська обл, Росія 1917-01-30
Олійник Микола капрал піхотний полк №58 2 рота 1887 військовополонений Нерчинськ, Забайкальський край, Росія 1915-07-14
Олійник Карл стрілець стрілецький полк №36 10 рота 1886 поранений 1917-06-01
Олійник Іван піхотинець піхотний полк №58 16 рота 1892 поранений 1915-08-07
Оліник Микола капрал піхотний полк №58 2 рота 1887 поранений, військовополонений Томський р-н, Томська обл, Росія 1915-10-28
Палінський Яків капрал полк уланів №8 6 ескадрон 1890 військовополонений 1916-03-09
Палінський Степан капрал стрілецький полк №20 1887 поранений, військовополонений Москва, Московська обл, Росія 1917-07-11
Пасічинський Йосафат (Йосип) піхотинець піхотний полк №58 10 рота 1887 військовополонений Уфа, Башкортостан, Росія 1915-08-07
Пажтельник (Паштельник) Петро піхотинець піхотний полк №58 9 рота 1891 військовополонений Омськ, Омська обл, Росія 1915-05-17
Паньків Василь піхотинець піхотний полк №58 13 рота 1895 поранений 1916-09-05
Паньків Микола капрал піхотний полк №58 11 рота 1891 військовополонений Харків, Харківскька обл, Україна 1915-11-22
П’ясецький Казимир стрілець запасу польовий єгерський батальйон №30 4 рота 1892 військовополонений 1916-02-04
Петровський Антон піхотинець піхотний полк №80 15 рота 1894 поранений 1916-02-25
Петровський Домінік стрілець запасу польовий єгерський батальйон №30 2 рота 1892 поранений 1915-02-13
Петровський Петро піхотинець цісарсько-королівський ландвер, піхотний полк №20 6 рота 1889 загинув 10.1914 1917-01-18
Петровський Симон стрілець стрілецький полк №20 1891 військовополонений Акмолінська обл, Росія 1917-07-11
Петровський Спиридон піхотинець піхотний полк №58 14 рота 1886 поранений 1917-05-31
Савчин Наун піхотинець піхотний полк №58 4 рота 1882 поранений 1916-09-14
Слюсаренко Ілько резервіст запасу цісарсько-королівський ландвер, піхотний полк №20 3 рота запасу 1885 військовополонений Піщанка, Узункольський р-н, Костанайська обл, Казахстан 1916-05-02
Соботник Олексій резервіст запасу піхотний полк №58 3 рота 1880 військовополонений 1916-04-05
Соловчук Петро піхотинець піхотний полк №30 9 рота 1892 поранений 1916-09-05
Шерешенюк Павло улан полк уланів №8 3 ескадрон 1893 військовополонений 1917-06-28
Шмігель Петро піхотинець піхотний полк №80 4 рота 1891 поранений 1917-06-13
Врубель Антон-Йосип стрілець запасу польовий єгерський батальйон №30 1 рота 1885 поранений 1915-01-15
Залеський Степан піхотинець піхотний полк №58 3 рота запасу 1893 військовополонений Княжевац, Заєчарський округ, Сербія 1915-04-28
Залеський Степан піхотинець піхотний полк №58 15 рота 1893 поранений 1915-02-13
Жигун Яків капрал стрілецький полк №19 кулеметний відділ №1 1897 поранений 1917-11-21

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *